Власник скандальних мастифів не з’являється до суду

Власник скандального розплідника мастифів, що на території колишнього Радіозаводу, Юрій Бойко вже двічі не з’явився на судове засідання

Нагадаємо, в суд на власника розплідника подала Рівненська міська рада. Зокрема, вони вимагають, аби Бойко припинив розводити мастифів в безпосередній близькості до людей та їх житла.

Втім, вже відбулося два засідання, на яких ані самого Юрія Бойка, ані його представників не було. Детальніше розповідає головний спеціаліст юридичного відділу Рівнеради Андрій Мовчун:

Бойко на судове засідання ще ні разу не з’являвся, можливо, на наступне засідання буде його представник. Його ж повідомлено про дату, час та місце судового розгляду двічі і він двічі не з’явився. Кореспонденція була повернута за терміном зберігання.

Юрист допускає, що в разі, якщо підприємець на засідання так і не з’явиться, суд може ухвалити рішення в справі заочно. Зауважимо також, що власник розплідника обіцяв висвітлити свою позицію в ефірі Радіо Трек. Проте так і не прийшов на наше запрошення на інтерв’ю.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень