Рівнянам вголос книгу про Вишню читав сам автор (ФОТО)

Відбулося це в рамках події «Година в метро»

«Година в метро» - це майже вистава, на якій професійні актори та актори-аматори читають уривки з книг відомих письменників. Цього разу театрали обрали книгу Олексія Чупи «Вишня і я».

«Вишня і я» - це історія про 5-річну дівчинку Вишню, яку мама покинула в магазині, а її знайшов та забрав до себе чоловік по імені Ярчик. В книзі розповідається про їхнє вже спільне життя.

І хоча «Година в метро» захід вже майже традиційний, цього разу він відрізнявся тим, що роль автора озвучував сам Олексій Чупа.

Окрім нього на сцені більшість часу перебували ще два актори, що озвучували ролі Вишні та Ярчика.

Сам автор відзначає, що йому така подача та виконання власного твору сподобалася і він навіть задумався над тим, щоб реалізувати таким чином ще одну свою книгу. Далі пряма мова:

Я би взагалі хотів, щоб таким чином була реалізована моя книга «10 слів про вітчизну», в якій є любовний трикутник. А коли є любовний трикутник – це напруга, це дуже круто. Це можна обігрувати безкінечно. Там купа емоцій та купа варіантів розвитку сюжету.

Також автор поділився своїми творчими планами, а саме - написати книгу дитячих, але філософських віршів. І навіть ексклюзивно зачитав рівнянам декілька творів з майбутнього доробку.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень