Рівнянам вголос книгу про Вишню читав сам автор (ФОТО)

Відбулося це в рамках події «Година в метро»

«Година в метро» - це майже вистава, на якій професійні актори та актори-аматори читають уривки з книг відомих письменників. Цього разу театрали обрали книгу Олексія Чупи «Вишня і я».

«Вишня і я» - це історія про 5-річну дівчинку Вишню, яку мама покинула в магазині, а її знайшов та забрав до себе чоловік по імені Ярчик. В книзі розповідається про їхнє вже спільне життя.

І хоча «Година в метро» захід вже майже традиційний, цього разу він відрізнявся тим, що роль автора озвучував сам Олексій Чупа.

Окрім нього на сцені більшість часу перебували ще два актори, що озвучували ролі Вишні та Ярчика.

Сам автор відзначає, що йому така подача та виконання власного твору сподобалася і він навіть задумався над тим, щоб реалізувати таким чином ще одну свою книгу. Далі пряма мова:

Я би взагалі хотів, щоб таким чином була реалізована моя книга «10 слів про вітчизну», в якій є любовний трикутник. А коли є любовний трикутник – це напруга, це дуже круто. Це можна обігрувати безкінечно. Там купа емоцій та купа варіантів розвитку сюжету.

Також автор поділився своїми творчими планами, а саме - написати книгу дитячих, але філософських віршів. І навіть ексклюзивно зачитав рівнянам декілька творів з майбутнього доробку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень