В Рівному відзначили особливих вчителів

Зокрема, свято влаштували для вчителів з особливими потребами


«Свято із запахом чорнобривців» вже стало традиційним заходом. Присвячений захід Всеукраїнському дню працівника освіти. Проводилася зустріч в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Серед запрошених близько 50 як вчителів-ветеранів, так і досі працюючих.

Як відзначають організатори, такий захід допомагає висловити повагу та вдячність освітянам з особливими потребами. Для них в рамках святкування виступали різні музичні та танцювальні колективи, а також було вручено подяки, грамоти та подарунки.

Тендітна Любов Чубик працює вчителем малювання в НВК №1. Жінка страждає карликовістю, втім, як відзначає вона сама, це не заважає знаходити спільну мову з учнями. Каже, що і вчителювання, і малювання – це те, чим вона хотіла займатися. Далі пряма мова:

Я люблю свою роботу. Мені подобається цим займатися. Я дуже мріяла бути вчителькою. Віддаю перевагу більше такій творчості, як малюванню. Це моє.

Як розповідає голова громадської організації «Обличчям до істини» Тетяна Войтович, з кожним роком кількість вчителів, що приєднується до такого святкування, збільшується. Також організатори ще жодного разу не чули відмови – бо всім потрібна увага та повага.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень