Поліцейські відшукали викрадений орден покійного АТОвця (ФОТО)

Нагадаємо, 25 вересня до поліції звернулася 44-річна жителька Гощанського району і повідомила про кражіку ордена "За мужність" її покійного сина Дмитра Козачонка

[media=70637]

Начальник сектору кримінальної поліції Гощанського відділення поліції Руслан Мізюк розповів, що розкрити злочин для поліцейських було принципово.

[media=70638]

Зловмисника, а точніше зловмисницю, довелося шукати недовго. Як виявилося, це зробила 17-річна подруга сестри загиблого. Далі розповідає Руслан Мізюк:

Під час проведення першочергових слідчих дій було з'ясовано, що проникнення до житла не було, а тому скоїти крадіжку міг хтось із родини або присутніх у цей період часу в помешканні. Нею виявилася неповнолітня мешканка Тучина. Дівчина пояснила, що в неділю, коли родина їхала у справах у Рівне, випадково взяла цей орден, поклала до кишені, але хотіла наступного дня повернути.

Натомість мати загиблого дякує поліцейським за повернутий орден, а разом з ним і спокій. Юній крадійці жінка пробачила.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень