Військовим можуть призначити нову компенсацію – за що платитимуть гроші

Народні депутати зареєстрували відповідний законопроєкт

В Україні можуть ухвалити рішення про призначення військовослужбовцям фінансової компенсації за оренду житла. Виплату має здійснювати керівництво військової частини .- пише видання PRO Гроші.

Про це йдеться у законопроєкті № 9003, який зареєстрували у Верховній Раді.

В тексті документа сказано, що потрібно внести деякі зміни до закону «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей». А саме – встановити грошову виплату за винайм житла. Також військова частина може самостійно подбати про оренду житла, якщо службовці не мають змоги поселитися в казармі/гуртожитку тощо.

Автори переконані, що необхідно на законодавчому рівні встановити гарантії соціального захисту українцям, яких призвали на службу під час воєнного стану.

Зміни можуть набрати чинності з наступного дня після опублікування і застосовуватимуться до закінчення війни. Протягом десяти днів після цього Кабінет Міністрів має провести відповідні виплати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень