Українці зможуть щомісяця отримувати по 900 гривень: хто може отримати гроші

Замість 450 гривень

Українці, які дали притулок у своїх будинках внутрішнім переселенцям, зможуть отримувати від держави по 900 гривень щомісяця.

Про програму під назвою «Прихисток» та її виплати повідомили на сайті Міністерства з реінтеграції окупованих територій.

Як працює програма «Прихисток»

З 1 жовтня держава подвоїла компенсацію власникам житла, які розмістили у себе в будинках біженців.

Програма передбачає державну компенсацію за житлово-комунальні послуги тим, хто безоплатно дав притулок внутрішньо переміщеним особам з ТОТ або зонам проведення військових (бойових) дій.

Власники житла, які розмістили у себе переселенців, отримуватимуть 900 гривень замість 450 за кожну особу на місяць.

Як отримати компенсацію власнику житла?

  • Зареєструйте своє житло на сайті Прихисток.
  • Не пізніше наступного дня подайте заяву до органів місцевого самоврядування (виконавчого комітету), вказавши ім'я та по батькові кожного з розміщених осіб та додаючи копії документів, що посвідчують їх особи.

У день припинення розміщення внутрішньопереміщеної особи або зміни їх кількості подайте заяву з інформацією про зміну переліку осіб, що проживають.

Зверніться до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням житлового приміщення для отримання грошової допомоги.

Виплата провадиться у безготівковій формі за зазначеними у заяві банківськими реквізитами до 20-го числа наступного місяця за умови відсутності заборгованості з комуналки власника житла.

На гроші можуть розраховувати громадяни України віком від 18 років, які є власниками житлових приміщень та безоплатно розміщують у цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень