Неповнолітні українці зможуть отримати від держави гроші

За надане переселенцям житло

Перелік осіб, які можуть отримати компенсацію за безоплатне розміщення переселенців у рамках програми «Прихисток», розширили.

Сьогодні набуває чинності відповідна постанова уряду, каже очільник Міністерства розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Проєкт постанови передбачає можливість отримання компенсації власниками майна віком до 18 років. Для цього заяву на компенсацію витрат за безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб мають подати батьки чи опікуни неповнолітніх власників житла.

Постанова також передбачає цифровізацію програми «Прихисток» – зокрема, внесення всіх даних через спеціальну через інформаційно-аналітичну систему. 

Це дозволить відстежувати реалізацію програми, оптимізувати всі етапи її втілення (від прийняття заяв до їх обробки та формування звітів для виплат), а також зменшити паперове навантаження на органи місцевого самоврядування та військові адміністрації.

Джерело: Соціальна платформа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень