Військові ОК «Захід» вчаться протидіяти тероризму

Заходи проводяться на військових об`єктах та на полігоні

[media=49743]

Військовослужбовці оперативного командування «ЗАХІД» у Рівному  вчаться протидіяти тероризму і диверсіям.

[media=49745]

В управлінні оперативного командування за сигналом зібрано офіцерів оперативної групи, яка в цілодобовому режимі відслідковує оперативну обстановку в місцях дислокації підпорядкованих військових частин.

[media=49744]

Комплекс заходів проводиться на території військових об’єктів, складів озброєння і боєприпасів та військової техніки, розповідає речник ОК «ЗАХІД» Віктор Шубець:

 

 

- Було перевірено алгоритм роботи військовослужбовців при спробі захоплення контрольно-пропускного пункту військової частини, знешкодження умовної групи зловмисників в разі їх проникнення на територію військового містечка. Також заняття відбулися на Рівненському загальновійськовому полігоні, у повній екіпіровці відпрацьовано питання володіння штатною зброєю і військовою технікою; питання блокування та штурму об’єктів,  що знаходяться під охороною; питання прийомів та способів дій у складі підрозділу на блокпосту, дії у населеному пункті під час огляду споруд та автотранспорту.

 

Як зазначив командир підрозділу, який проводив з підлеглими практичні заняття, у більшості особового складу вже є досвід виконання подібних завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

[media=49742]

Тренування проводяться в різну пору доби.

[media=49746]

Заходи з протидії тероризму і диверсіям на території військових об’єктів проводяться у всіх військових частинах та установах оперативного командування «Захід» та у інших містах України. Такі заходи проходяться відповідно до рішення Президента України.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень