Війна в Україні: коли рівняни отримають пенсії

Пенсійний фонд вперше поділив своїх клієнтів на цивільних і силовиків

Попри війну в Україні громадяни отримають свої пенсії, і отримають їх вчасно. Виплати нарахували цивільним пенсіонерам та пенсіонерам силових структур, повідомляє головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області.

Пенсії пенсіонерам силових структур профінансовано та розпочато їх виплату.

 

Пенсії цивільним пенсіонерам також профінансовано; виплата розпочнеться відповідно до чинного законодавства – з 04 березня 2022 року у визначену дату.

З 1 березня 2022 року проведено перерахунок (індексацію) пенсій автоматично, тож звертатись в органи Пенсійного фонду України за перерахунком – не потрібно.

Основні відомості з місячним розміром пенсії на виплату у березні 2022 року надруковані та передані установам уповноважених банків та Рівненській дирекції АТ «Укрпошта».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень