Експеримент почався: в Україні стартує пенсійна реформа

Відомо, кого першим долучають до експериментального проєкту

В Україні нарешті почали запроваджувати накопичувальну пенсійну систему. Поки що це експериментальний проєкт уряду, наголошує прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, першими зміни випробують працівники підприємств, що підлягають великій приватизації.

Що буде?

Експеримент передбачає формування накопичувальних пенсійних рахунків кожного працівника такого підприємства за рахунок коштів інвесторів, які купують це підприємство.

За словами Шмигаля, інвестор має упродовж 2-х років після купівлі підприємства сплачувати внески за кожного працівника у накопичувальний фонд. Розмір таких внесків має бути не меншим ніж 4% від зарплати працівника.

– Це стане одним із перших кроків до повноцінного запровадження накопичувальної пенсійної системи для всіх українців, — каже прем'єр.

Важливо зауважити, що за словами експертів, Україна поки не готова до запровадження системи накопичення заощаджень. Мовляв, через високу інфляцію та відсутність надійних інструментів інвестицій заощадження громадян приречені на повне знецінення.

Навіть МВФ вважає, що в Україні наразі немає надійних передумов для запровадження накопичувальної пенсії.

Джерело: Тoday.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень