Все тільки розгорається: Астролог Уранус склав новий прогноз щодо війни в Україні

А також попередив про потужні ракетні обстріли найближчими днями

ФОТО з мережі

Війна росії проти України може розтягнутися у часі. Про це попередив відомий астролог Дмитро Уранус. У коментарях під своїм дописом у Facebook він зазначив, що «війна тільки розгорається».

У червні-липні лінія Марсу зачепить не тільки Україну, але й росію та Крим. Війна тільки розгорається, усе ще попереду.

 

Поки Путін живий - війна не закінчиться. А у Путіна попереду два критичні роки. Тож війна від одного до двох років, з перервами, – заявив Уранус.

Крім того, Уранус попередив про поєднання Сонця та Урану в Тельці.

Я думаю, що ці нелюди найближчим часом (доба - дві) можуть влаштувати обстріли ракетами по всіх містах України. Особлива небезпека для Києва.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень