![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Вони самі підібрали підходяще для них місце
Польське місто Волув є побратимом рівненського міста Вараш. І, як розповів заступник міського голови Дубна Руслан Мосійчук, підприємці з Волува спочатку планували встановити вітрогенератори у Вараші. Але вирішили, що тут для цього непідходящі природні умови. Тож від цієї ідеї відмовилися.
Однак, проїжджаючи Рівненщиною, звернули увагу на місто Дубно, де місцевість більш горбиста, ніж у Вараші. Тож захотіли встановити вітряні електростанції тут. Звернулися за цим до влади Дубна.
На останній сесії міськради Дубна полякам вирішили надати під вітрогенератори в оренду на 25 років землю.
Детальніше розповідає заступник міського голови Дубна Руслан Мосійчук:
Їм виділили вісім ділянок. Це має бути вісім вітряків. На Шибиній горі: як у місто в’їжджати - найвища точка. Там є достатньо місця і вони будуть там їх встановлювати. Місто буде мати тільки користь з оренди землі: з 1 гектара 40 тисяч гривень на рік. Тобто місто буде мати вигоду з цього і це ж так само енергобезпека країни і, зокрема, і міста.
За словами Руслана Мосійчука, електроенергію від вітрогенераторів поляки здаватимуть у загальну мережу по так званому зеленому тарифу.
Нині підприємці займаються виготовленням документів на землю. Коли їх виготовлять, зможуть встановити вітрогенератори. До речі, це будуть перші такі електростанції в області.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК