ON-LINE

Під вітряні електростанції на Рівненщині виділили землю полякам

п'ятниця, 07 липня 2017
Вони самі підібрали підходяще для них місце

Польське місто Волув є побратимом рівненського міста Вараш. І, як розповів заступник міського голови Дубна Руслан Мосійчук, підприємці з Волува спочатку планували встановити вітрогенератори у Вараші. Але вирішили, що тут для цього непідходящі природні умови. Тож від цієї ідеї відмовилися.

Однак, проїжджаючи Рівненщиною, звернули увагу на місто Дубно, де місцевість більш горбиста, ніж у Вараші. Тож захотіли встановити вітряні електростанції тут. Звернулися за цим до влади Дубна.

На останній сесії міськради Дубна полякам вирішили надати під вітрогенератори в оренду на 25 років землю.

Детальніше розповідає заступник міського голови Дубна Руслан Мосійчук:

Їм виділили вісім ділянок. Це має бути вісім вітряків. На Шибиній горі: як у місто в’їжджати - найвища точка. Там є достатньо місця і вони будуть там їх встановлювати.  Місто буде мати тільки користь з оренди землі: з 1 гектара 40 тисяч гривень на рік. Тобто місто буде мати вигоду з цього і це ж так само енергобезпека країни і, зокрема, і міста.

За словами Руслана Мосійчука, електроенергію від вітрогенераторів поляки здаватимуть у загальну мережу по так званому зеленому тарифу.

Нині підприємці займаються виготовленням документів на землю. Коли їх виготовлять, зможуть встановити вітрогенератори. До речі, це будуть перші такі електростанції в області. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
  • ДОПОМОГА

    Терміново потрібні кошти на трансплантацію нирки Монтік Мар’яні, 1997 року...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного