Кредити в Україні мають стати доступнішими

Нацбанк уже вкотре знижує облікову ставку

Відзавтра Нацбанк знижує облікову ставку до 16,5% з 18%, повідомляється на сайті фінрегулятора.

Подальше пом'якшення монетарної політики цілком відповідає інфляційним цілям на 2016 і 2017 роки і відбувається в умовах стійкого зниження інфляційного тиску, поліпшення інфляційних очікувань і стабільної ситуації на валютному ринку, - пояснює своє рішення НБУ.

Центробанк повідомляє, сприятлива зовнішньоекономічна кон'юнктура зумовила збільшення експортних надходжень в країну і поліпшення ситуації на валютному ринку.

НБУ продовжить пом'якшення монетарної політики для підтримки відновлення економічної активності, якщо це не буде суперечити досягненню цілей щодо інфляції.

Поступове і стримане пом'якшення монетарних умов додасть економіці сили і одночасно убезпечить інфляцію від тиску з боку внутрішнього попиту. Зниження процентних ставок стимулюватиме відновлення попиту на кредити, - резюмував регулятор.

Нагадаємо, Нацбанк вже знижував облікову ставку не так давно. З 27 травня облікова ставка була знижена до 18% з 19%, а 22 квітня - до 19% річних з 22%.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень