Вісім лікарень на Рівненщині ігнорують систему ProZorro

Мова іде про протитуберкульозні лікувальні і оздоровчі заклади

Рівненське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках проекту «Забезпечення участі громади в плануванні, розподілі, моніторингу, контролю бюджету охорони здоров'я» займається моніторингом закупівель в системі ProZorro. 

Відслідковуються медичні заклади області на предмет виявлення корупції та непрозорості.

В рамках моніторингу в організації встановили, що протитуберкульозні заклади області не проводять жодних операцій через систему.

Якби це був один чи два заклади, тоді, можливо, ми б і не звернули увагу. Однак мова про вісім лікарень! Це схоже на певну змову і повне ігнорування ідеї прозорості. Поки ми виявили такий факт, надалі будемо з’ясовувати, в чому причина, й інформувати громадськість, - повідомив Юрій Лазаревич, голова правління Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Наразі, мова іде  про Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер, Зірненську протитуберкульозну лікарню, Володимирецьку протитуберкульозну лікарню, Острожецьку протитуберкульозну лікарню, Страшівську протитуберкульозну лікарню, Вербську протитуберкульозну лікарню, Обласний протитуберкульозний санаторій м. Костопіль та Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень