Рівненський пологовий отримав нове обладнання

Придбання на понад півмільйона гривень проводилось через платформу PROZORRO

З медустанови повідомляють, що під час закупівлі медичного обладнання вдалось понизити ціну на стіл операційний, безтіньову операційну лампу та медичну каталку. А за кошти, які були зекономлені, додатково придбано медичні відсмоктувачі, що дозволяють проведення більшості аспіративних процедур у медичних закладах.

У липні 2016р. пологовий будинок Рівненської міської ради отримав необхідне медичне обладнання, придбане за кошти бюджету розвитку в сумі 540 тис.грн:

  • Стіл операційний Keling 3008ВС, у кількості 3шт., що забезпечує проведення загальнохірургічних та гінекологічних операцій, дозволяє використання рентгену, рентгенопрозорі усі секції стола;
  • безтіньову операційну лампу Keling 1205L, у кількості 3 шт., що забезпечує проведення загальнохірургічних та гінекологічних операцій. Складається з основного блоку на 12 ламп і додаткового блоку на 5 ламп, має низьку температуру освітлення та велику безтіньову область використання;
  • каталку медичну ТБП-01, у кількості 1шт. для транспортування пацієнтів в операційні, рентген та інші кабінети у межах пологового будинку.
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень