На Рівненщині збільшується кількість хворих на гепатит

А піку захворюваності на недугу область досягне ближче до 2020-го року

Сьогодні у Рівному на Майдані Незалежності відбулась акція, під час якої мешканці міста мали змогу безкоштовно пройти консультацію і тестування на захворюваність гепатитом С. В ході акції співробітники благодійних організацій розповіли про нові тенденції і методи лікування гепатиту С та давали відповіді на запитання містян.

Зокрема, головний гематолог області Галина Мартинюк поділилася статистикою та повідомила, що кількість захворювань на гепатит на Рівненщині в останні роки зростає:

– На сьогодні з хронічним гепатитом В і С - 4794 пацієнти. Це без ВІЛ інфекції. З них гепатитом С - 3106, але це на початок 2015-го року. Якщо брати з кожним роком, з 2013-2014, ми відмічаємо ріст цієї інфекції.

Зазначимо, що таку акцію в Рівному благодійний фонд «Наше майбутнє» проводить вже вп’яте до Всесвітнього дня  боротьби з вірусними гепатитами. Цей день відзначають сьогодні у більш ніж ста країнах світу проведенням різноманітних просвітницьких акцій з метою розповісти людям про захворювання і про те, що в наш час вони виліковні.

Додамо також, що віруси гепатитів В і С – це віруси, що вражають печінку і можуть призвести до цирозу та раку, а за відсутності лікування і до смерті. Передаються віруси під час статевого акту, переливанні крові, через нестерильний інструмент. До слова, від гепатиту В існують вакцини.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень