Він точно зраджує! Чотири красномовних ознаки

Довіряй, але перевіряй. Обман інколи може тривати роками

Автомобіль

Люди які виявляли зраду часто повідомляють, що дійшли такої думки саме в автомобілі. Коли помітили, що сидіння змінило положення, не стільки місця для ніг, і підголівник не на місці. А відтак у цьому авто міг хазяйнувати хтось інший, поки ви були на роботі.

Звісно це міг бути й колега з роботи, або й хтось з батьків…. Буває всіляке.

Але часто в авто знаходять загублені аксесуари, дрібнички або й інше волосся. 


«Загубився» телефон

Якщо раптом ваш партнер загубив телефон, змінив сім-карту, або навпаки має надмірну увагу до свого телефону, слід поміркувати чи до кінця він чесний.

Адже поки ви знаєте, що він користується одним телефоном, інший він може використовувати для спілкування з новою пасією. І навіть якщо ви наважитеся попросити подивитися телефон – все в порядку, у ньому тільки список покупок для дому і ділове листування.

Справжній «шабаш» відбувається в іншому телефоні.


Ваші друзі раптом зненавиділи вас

Часто пари дружать парами, сім'ями та навіть стають кумами. З роками, уже й не розбереш, хто чий друг був спочатку.

Але якщо раптом хтось з друзів вашої половинки припинив з вами спілкування. Або уникає спільних зустрічей, ігнорує запрошення на застілля – це привід задуматися, чого б раптом?

Часто, «зрадник» намагається якось виправдати себе, і може почати поливати брудом свою другу половинку.

Буває що й друзі дізнавшись про зраду ставлять себе на місце жертви, і їм стає дуже не зручно спілкуватися з людиною, яку обманули, а казати про це не хочеться.


Вся правда в гаманці

Для побачення потрібен не тільки час, але й гроші. Ваш партнер міг оплакувати готелі, подарунки, вечері картою. І все це легко помітити, особливо якщо добре знайомі з сімейним бюджетом.

Не рідко зрадники просять когось з друзів здійснити покупку, а потім перераховують їм гроші.

Звертіть увагу, чи не став партнер частенько повертати за щось кошти, комусь з друзів.

Також викликає занепокоєння якщо служба таксі знає вашу адресу й куди з неї їздять найчастіше. Якщо там немає ресторану, кафе, не живуть батьки чи близькі друзі, це має насторожити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень