Вилітають наче змовилися. Хто має найвищий ризик передчасної втрати зубів

Не дуже очевидні причини

Високий індекс маси тіла пов’язаний зі збереженням меншої кількості зубів. Ожиріння чи навіть просто надмірна вага провокують вищі ризики розвитку низки захворювань. Йдеться про хвороби від діабету 2 типу й до серцевих захворювань. На проблему звернули увагу у Великій Британії, де кожен четвертий дорослий має надмірну вагу або страждає від ожиріння.

Нове дослідження показало, що це також впливає на зуби. У рамках дослідження група японських вчених проаналізувала дані про більш ніж 233 000 осіб та зіставила їх стоматологічні записи з їхніми ІМТ та іншими медичними даними.

Втрата зубів пов’язана зі станом харчування та значно впливає на якість життя, особливо у людей похилого віку. Внаслідок ожиріння випадають зуби верхньої щелепи. Моляри були уражені у людей віком від 30 років.

 

Паління теж додатково впливає на втрату зубів у місцях, на які не вплинуло лише ожиріння.

Інші ризики для здоров’я, пов’язані з надмірною вагою або ожирінням, включають:

  1. Деякі види раку, такі як рак молочної залози та рак кишківника.
  2. Інсульт.
  3. Високий вміст холестерину.
  4. Остеоартрит.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень