Помилка в чищенні зубів, яка провокує карієс та пожовтіння емалі – поради стоматолога

Коли правильно чистити зуби

Ми всі це робили. Снідали кислою їжею, запивали підсолодженими напоями та бігли чистити зуби, щоб встигнути на роботу. Втім, ця помилка руйнує здоров'я зубів.

Не варто чистити зуби одразу після приймання їжі, повідомляє Василь Щепаняк – стоматологу з 10-річним стажем.

Дайте зубам відпочити хоча б 30 хвилин.

Стоматолог розповів, що відбувається з зубами, якщо ми чистимо їх одразу після їжі.

Чому між прийманнями їжі та чищенням зубів потрібна пауза ?

Після приймання кислих продуктів і напоїв поверхня емалі стає дещо пом’якшеною. Якщо ви колись пробували проводити язиком по зубах після випитої коли чи соку, то повинні розуміти суть цього явища. Це спричинено тим, що баланс в роті змінюється в сторону кислого та ослаблює емаль.

Попри те, що твердість емалі схожа на алмаз, її чищення одразу після впливу кислот провокує стоншування. Як наслідок – збільшується вразливість до карієсу. Окрім цього, помітним стаж дентин, який стає причиною жовтого відтінку зубів.

Як уникнути загрози ?

Для безпеки зубів – не поспішайте чистити їх одразу після прийняття їжі. Спершу сполосніть ротову порожнину водою, а через 30 хв проводьте повноцінну процедуру із пастою та зубною щіткою. За цей час емаль відновлюється і баланс слини повертається до норми.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень