Головне не паста, а процес: Комаровський розповів, як навчити дитину правильно чистити зуби

Також треба приклад батьків

Педіатр Євген Комаровський дав поради батькам, як привчити дітей чистити зуби. За його словами, щоб дитина захотіла чистити зуби, потрібно показувати власний приклад. Зокрема, щодня це повинні робити дорослі. Починати привчати малюка до чищення зубів потрібно після появи першого зуба. Або навіть раніше — за допомогою масажу ясен.

- Дуже важливо, щоб чищення зубів увійшло у дитини у звичку і сприймалося нею як обов'язкова умова нормального життя. Насамперед малюк повинен бачити, як тато та мама чистять зуби , — каже педіатр і пропонує починати цю процедуру у процесі щоденного вечірнього купання.

 

Це можна зробити за допомогою щітки, яка одягається на палець — нею можна просто водити дитині по яснах.

За його словами, перша зубна щітка малюка повинна бути зі спеціальним кільцем-обмежувачем, щоб дитина не могла повністю засунути її до рота. Євген Комаровський також зазначив, що важлива не стільки зубна паста, скільки сам процес — дитина має розуміти, що цим займаються всі.

- Дитина бачить, як батьки щодня чистять зуби, і тоді вона сприймає це як обов'язкову умову життя, тому вона не викликатиме у неї опору. Приблизно після 3−4 років можна перестати контролювати цей процес, — додав педіатр.

Джерело -  «Сегодня».

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень