Перелік небезпечних препаратів, які є в кожній домашні аптечці: деякі можуть викликати рак

Перевірте свою аптечку!

Домашня аптечка є у кожній оселі. Але її вміст має бути переглянуто, адже там можуть «ховатися» небезпечні препарати. Про це розповів кандидат медичних наук, терапевт, кардіолог, клінічний фармаколог Андрій Кондрахін.

Які ліки небезпечні

Існують препарати, які нібито здатні підвищити імунітет. Вони виготовляються на основі женьшеню, але небезпечні для здоров'я.

– Він може дійсно викликати активність імунної системи, але це може спровокувати і розвиток різних аутоімунних захворювань, які у людини можуть перебувати в зародковому періоді, - розповів Кондрахін.

 

Вітамін D3

 

— Небезпечно приймати улюблений багатьма вітамін D3. Попри те, що в нашому кліматі сонця дійсно не вистачає, спершу ви повинні дізнатися рівень цього вітаміну в організмі, здавши відповідні аналізи.

Полівітамінні комплекси і БАДи

Не приймайте добавки й вітаміни з будь-якого приводу. Їх ефективність давно спростована.

– При цьому вже було доведено в роботах, наприклад, англійських вчених, те, що у жінок, які безконтрольно застосовують полівітаміни, рак грудей виникав набагато частіше, ніж у тих, хто вітаміни приймав рідко, - наголосив лікар.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень