Лікарка назвала 5 небезпечних ліків, які знайдуться в кожній аптечці

Звичні препарати можуть стати отрутою

Медики назвали п’ять небезпечних категорій препаратів.

Перше місце антирейтингу популярних, але небезпечних ліків, які є у майже кожній домашній аптечці, – це засоби від печії.

  1. Засоби від печії – антациди. Їх використання порушує всмоктування вітаміну D і кальцію організмом – послаблює кістки, підвищує ймовірність остеопорозу, знижує імунітет.
  2. Майже в кожній аптечці можна знайти знеболювальні препарати, а популярний у цій групі ліків ібупрофен «сильно б’є по слизовій шлунка».

Всі нестероїдні протизапальні препарати володіють негативним ефектом: наслідки їх частого вжитку можуть бути дуже серйозними, аж до шлунково-кишкових кровотеч.

  1. Потрібно бути вкрай обережними, використовуючи ліки проти тиску – їх приймання без консультації з лікарем підвищує ризик інсульту. Але особливо небезпечним при проблемах з тиском є самовільне, без приписів лікаря, використання аспірину.
  2. Звичний анальгін теж приховує в собі небезпеку, він пригнічує імунну систему.

При неконтрольованій гіпертензії аспірин дуже небезпечний: він у вісім разів збільшує ймовірність геморагічних інсультів, – попередила лікарка Ірина Скороходова.

  1. Не рекомендують приймати без лікарських вказівок і аптечні вітаміни, це загрожує розвитком алергічних реакцій, інтоксикації організму.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень