Гінеколог «лікував» пацієнток «цілющим сексом» від всіх хвороб (ФОТО 18+)

«Я врятував багатьох жінок від раку. Усі, з ким я мав стосунки, позбувалися небезпеки» (с)

В Італії 60-річний лікар-гінеколог обіцяв своїм пацієнткам, що вони вилікуються від вірусу папіломи людини завдяки сексу з ним. Про це повідомляє «Дивогляд» із посиланням на Daily Mail.

У місті Барі журналісти провели розслідування лікарської діяльності чоловіка на ім'я Джованні Міньєлло, також відомого як «Чарівна флейта2. Це прізвисько він отримав від своєї пацієнтки Анни-Марії.

Остання одного разу вирушила до гінеколога на консультацію, бо їй не вдавалося завагітніти. Після огляду лікар сказав, що виявив ознаки ВПЛ, незважаючи на негативний тест мазка. Після цього він запропонував оригінальний метод «вирішення» проблеми.

Я врятував багатьох жінок від раку. Усі ті, з ким я мав стосунки, позбувалися небезпеки, – сказав він.

Журналісти вирішили перевірити цей метод і підіслали до нього акторку, яка вдавала хвору. Міньєлло виявив у неї на шийці матки «білі плями», що сигналізують про наявність ВПЛ. Їй він теж запропонував зайнятися із ним сексом для профілактики онкології. Акторка погодилася та вони домовилися про зустріч у готелі.

На місці гінеколог сказав, що «хвора» після сексу позбудеться вірусу, але для максимальної користі від його антитіл доведеться провести статевий акт без презерватива. За цим спостерігали журналісти, які перервали «лікування». У підсумку було встановлено, що так Міньєлло вчинив із 15 жінками.

Координаторка Центру боротьби з насильством у Барі Маріка Массарі стверджує, що жертв може бути більше, але не кожна із них готова про це розповісти. Сам Міньєлло передав через адвоката, що його дії були результативними, а також він ніколи не примушував пацієнток до сексу, бо ті самі погоджувалися. Правоохоронці вже розслідують цю справу та встановлюють усі обставини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень