Віковічну липу на розі вулиць Драгоманова та 16-го Липня у Рівному не змогли обстежити

Віковічну липу на розі вулиць Драгоманова та 16-го Липня у Рівному не змогли обстежити господарники. Комісія за участю працівників управління ЖКГ та тресту зеленого господарства була зранку на місці 

і там виявила, що хтось замазав отвори на дереві невідомою речовиною. Тепер складно буде визначити, що саме сталося з липою,

каже радник міського голови Олександр Джигирей:

Станом на 10 годину ранку відбулася виїзна комісія за участю працівників управління житлово-комунального господарства. Фахівці виявили, що в місцях, де були пропалені сліди, вже знаходиться речовина невідомого походження. Хто це зробив - так само невідомо. За неофіційною інформацією це робили активісти.

 

На місці комісія прийняла рішення спостерігати за станом дерева щоденно. До того ж, управління ЖКГ так само звернеться до міської поліції з проханням знайти злочинців, які заподіяли шкоду дереву.

Окрім того, місцева влада закликає активістів та екологів координувати будь-які свої дії із управлінням ЖКГ, до складу якого і входить трест зеленого господарства.

Нагадаємо, що дерево пошкодили невідомі ще на вихідних. Активісти звернули на це увагу та кинулись рятувати липу, який вже більше ста років. Небайдужі рівняни навіть звертались у поліцію, адже підозрюють, що зумисно пошкодити дерево могла людина, яка хоче на тому місці будуватися.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень