Вигідно з «Ескулаб»: базові аналізи за пів ціни

Та додаткова пропозиція до Покрови

Медична лабораторія «Ескулаб» підготувала для мешканців Рівного акційну пропозицію. Це допоможе містянам ефективніше контролювати стан здоров’я.

У період з 15 жовтня до 30 листопада у всіх відділеннях «Ескулаб» на території Рівного діє знижка у 50% на проходження загального аналізу крові (ЗАК) та загального аналізу сечі (ЗАС).

Такі базові діагностичні лабораторні обстеження необхідно проходити регулярно: щонайменше раз на рік. Якщо ж рівняни хочуть відстежити позитивну динаміку змін, доцільно здавати такі аналізи частіше.

До слова, 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, охоронниці українського народу, медична лабораторія «Ескулаб» святкує своє 12-ліття. У день свята кожен відвідувач будь-якого відділення лабораторії «Ескулаб» отримає подарунок – 12% знижки на усі лабораторні дослідження (за винятком Fetal DNA).

Ознайомитися із дослідженнями, які виконує лабораторія «Ескулаб», можна на сайті esculab.com.

Також у лабораторії працює власна Інформаційна лінія 0 800 503 680, зателефонувавши на яку, можна отримати інформацію про правила підготовки до аналізів, статус свого замовлення, а також графіки роботи відділень.

* - на правах реклами

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень