Вчені створили перший у світі препарат для лікування COVID

Він убив коронавірус в легенях мишей

Вчені з Австралії й США розробили перший у світі препарат, який на 99,9% знищив вірус SARS-CoV-2 в легенях піддослідних мишей. Ефект настав в перші 24 години.

Якщо випробування на людях пройдуть успішно, ліки можна буде використовувати для лікування ковіду вже у 2023 році, пише Vice. Вчені кажуть:

Використовуючи технологію придушення РНК, препарат руйнує геном вірусу, і він більше не може рости. Наночастки знаходять вірус і знищують його. Схоже на те, як ракета з тепловим наведенням вражає ціль. Препарат проникає в усі клітини легенів, але працює тільки там, де є вірус. Здорові клітини не страждають.

Над препаратом почали працювати торік у квітні. Тепер його чекає серія випробувань. За словами вчених, назвати препарат ліками проти ковіду поки не можна. Але його ефект «майже так само хороший».

Препарат можна зберігати при кімнатній температурі довше місяця, а при 4°C - цілий рік. Це означає, його зможуть доставляти у віддалені регіони.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень