Відомо, де працюватимуть підприємці речового ринку після його ліквідації

У червні 2021 року підприємці повинні залишити свої місця (с)

[media=222166] На місці речового ринку має з'явитися 16-поверховий житловий й культурно-просвітницький центр князів Острозьких, а вже у червні підприємці мають звільнити місця під забудову. 

Про це Радіо ТРЕК повідомляє з посиланням на міську раду Рівного.

На вулиці Замковій торгові точки ліквідують поступово. Сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк зустрівся з адміністрацією та ініціативною групою ринку і забудовником.

Відповідно до графіка забудови, у червні 2021 року підприємці повинні залишити свої місця (до 14 ряду). 

 

Поетапна ліквідація торгових місць буде здійснюватись до 2023 року. Таким чином підприємці працюватимуть на своїх місцях, доки до них дійде черга будівництва.

Забудовник готовий запропонувати підприємцям комерційну нерухомість в оренду, або ж навіть викупити її. Таким чином люди зможуть продовжити свою діяльність в приміщенні нового торгового центру, який буде зведений на місці ринку.

Ми знайшли спільну мову із ініціативною групою, забудовником та адміністрацією ринку.

 

Домовилися, що до 2023 року забудовник буде здійснювати свої роботи поетапно.

 

У разі виникнення непередбачуваних обставин - обов'язково ініціює зустріч з адміністрацією та підприємцями ринку і повідомить про це, - наголосив міський голова.

Окрім того, торговцям з ринку на вулиці Замковій один із підприємців запропонував альтернативу - площу поблизу супермаркету "Новус", що на вулиці Гагаріна, де облаштує для них кіоски.

Нагадаємо, що торік почали  розбирати кіоски зі сторони стадіону "Авангард". Підприємців, які торгували на тих місцях, переводили на іншу зону, де були вільні площі для торгівлі. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень