Відомо, чи будуть одружуватися рівняни 31 грудня

Більшість пар у нашому місті дотримуються церковного календаря й у піст весілля не грають

Цього тижня у Рівненському РАЦСі відбудуться останні цього року реєстрації одружень. Хоч їх і не багато, та все ж будуть. За астрологічним календарем одружуватися 31 грудня 2016 року - добра прикмета, адже зірки кажуть, у цей день ви не тільки станете подружжям, але й знайдете вірного друга на все життя.

Щоправда, таких сміливців, які б одружилися 31 грудня у Рівному, не знайшлося, розповідає начальник Рівненського відділу реєстрації актів цивільного стану Галина Давидюк:

Ні, ні, таких не буде. Якась пара одна хотіла, але думали-думали і передумали. Вирішили 30-го числа одружитися. 30 чила у нас є кілька весіль. По-перше ж піст, не забуваймо, тому у нас небагато реєстрацій. Після Різдва, звичайно, будуть трішки жвавіше одружуватися, а після Водохреща - ще більше. Та все ж, максимум одружень у нас припадає на серпень-вересень.    

Взагалі, 2016 рік високосний, і вже за багаторічними спостереженнями Галина Давидюк каже, що у такі роки одружень у Рівному менше. Так і цього року у Рівному одружилось близько 1800 пар, а це на 150 пар менше, ніж у 2015-му. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень