У Рівному визначили переможців етнофестивалю «Вифлеємська зірка»

Фестиваль проводили серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів

У фестивалі взяли участь 16 фольклорних колективів із професійно-технічних навчальних закладів та 17 із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Різдвяне дійство зібрало понад 700 школярів із різних регіонів Рівненщини.

Учасники демонстрували різдвяні обрядові дійства, зокрема «вертепи», колядки, щедрівки, віншування тощо.

Переможцями серед професійно-технічних навчальних закладів стали «Березнівське вище професійне училище», у номінації кращий вокальний гурт. Серед фольклорних гуртів відзнаку отримав «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» під назвою «Забава» та Дарія Гресик — солістка зразкового гурту естрадної пісні «Водограй» Рівненського професійного ліцею.

Серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів високу виконавську майстерність показали зразковий художній колектив традиційного поліського співу «Ранкова роса» Рівненської школи № 28 та гурт «Різдвяний дзвін» Вовковиївської загальноосвітньої школи Демидівського району.

Колядки, вертепи, різдвяні дійства, які відбувались на сцені, дозволили учасникам фестивалю зануритись в традиції українського народу, відчути енергію Різдва.

Завершився фестиваль дружнім виконанням відомої колядки «Нова радість стала».

ІІІ заключний етап фестивалю відбудеться у січні у Львові.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень