Відомо, яких овочів у Рівному бракуватиме взимку

Та чи подорожчає борщовий набір нового врожаю

Овочів борщового набору на Рівненщині буде вдосталь. Певний дефіцит очікують хіба що на цибулю, адже основним виробником і постачальником є південні регіони України, і через окупацію вивезти новий врожай до західних областей не вдається, пояснює голова асоціації фермерів Рівненщини Андрій Кузьмич.

За його слова фермери Херсонщини чекають на деокупацію, й готові задовольнити попит в інших областях. Щодо картоплі, то на Рівненщині аграрії задоволені цьогорічним врожаєм, каже Андрій Кузьмич:

Досить гарні показники по картоплі. Ціна плюс/мінус буде на позначках минулого року. Ну, можливо, зважаючи на загальну інфляцію, буде на гривню дорожче. Але картоплі у нас вдосталь.

Цими днями дещо впала ціна на капусту, яка трималася на високому рівні весь сезон. А от вартість моркви поки що тримається на доволі високому рівні. Фахівці пояснюють що наразі реалізують молоду й середню моркву. А повноцінний врожай, ще фактично у землі, на полях, адже її збір ще не почався.

Достатньо буде в області й буряку. Фермери цього року зробили ставку не на технічні культури, а більше сіяли гречку, пшеницю та займалися овочами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень