Що зробити, щоб огірки плодоносили навіть у дощову погоду

І тим паче у прохолодні дні

У серпні вночі вже стає набагато прохолодніше. Для багатьох рослин це становить небезпеку, як і часті тумани у цей період. Через перепади температур у культурних рослин пригальмовуються процеси росту, тому багато дачників намагаються використовувати нехитрі прийоми, які дозволяють продовжити плодоношення огірків і допомогти рослинам пережити погодні зміни

Огірки – це теплолюбна культура, яка дуже гостро реагує на зниження температури. В один день на рослині може бути багато квіток і маленьких зав’язей, а вже наступного ви побачите їх на землі…

Щоби такого не сталося, огіркам треба допомогти із поповненням сил. Чудово підійде підживлення у формі «зеленого добрива».

 

Ця підгодівля дозволить ґрунту прогрітися, що вбереже огірки від перших нічних холодів.

Поливати таким добривом огірки можна практично щодня. Для цього треба створити розбавлений настій трави у співвідношенні 1:5.

Якщо у вас немає зеленої бродилки, можна використовувати цукор. Для цього 100 г цукру розводять у 5 л води. Таким розчином огірки підгодовують 1 раз в 3 дні (тобто двічі на тиждень).

Також запобігти охолодженню огірків можна за допомогою укриття їх на ніч спанбондом.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень