Відомо, яка ситуація з медикаментами у лікарнях Рівного

На скільки вистачить запасів, які є у медзакладах

Заклади охорони здоров’я Рівного мають резерв ліків в середньому на два місяці інтенсивного лікування. Про це повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.

– Резерв медикаментів і витратних матеріалів у нас є. Було завдання зробити 2-місячний запас для інтенсивного лікування. Однак якщо будуть потерпілі з однотипною травмою, то на скільки вистачить резерву, сказати важко.

 

Резерв є на велику кількість недуг, але якщо будуть потрапляти люди з типовою травмою і заклади будуть переповнені такими пацієнтами, то звичайно, що буде йтися про дні чи про тижні, а не місяці, – розповів Віктор Іськів.

Медикаменти на сьогодні надходить як від держави, так через міську раду.

Держава направляє ліки на область, а вже звідти розподіляють і на лікарні Рівного. Про частину ліків домовляється із закордонними партнерами й міський голова.

 

Орієнтовно місяць тому до Рівного надійшло і обладнання, і ліки, які передали на управління охорони здоров’я. Допомога із закордону надійшла і сьогодні. Медичні засоби та обладнання з автомобілем отримала міська лікарня №2.

Однак волонтерські організації наразі не зв’язуються з управлінням охорони здоров’я щодо потреб. Відомо лише, що волонтери допомагають окремим закладам.

Втім, Віктор Іськів зазначив, що було б краще, якби допомога здійснювалася централізовано, тобто через міське управління охорони здоров’я. Вони готові надавати перелік препаратів, які потребує той чи інший медичний заклад Рівного.

У нас є 9 закладів. Це і міська лікарня №2, і пологовий, і дитяча лікарня. У всіх є свої потреби. Щотижня ми маємо оновлений список потреб кожного закладу. Якщо будуть звертатися, то будемо надавати ці списки, – зауважив керівник міського управління охорони здоров'я.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень