Перелік аптек, які працюють в умовах війни: онлайн-карта

Власників та працівників аптек просять щодня виходити на роботу, аби українці постійно мали доступ до ліків

На сьогодні МОЗ робить усе можливе, аби кожен українець в умовах воєнного стану мав доступ до ліків. Питання забезпечення лікарськими засобами перебуває на особистому контролі команди очільника міністерства охорони здоров’я Віктора Ляшка.

З усіма фармвиробниками та дистриб'юторами на звязку 24/7, логістику відпрацьовуємо у ручному режимі, це не просто, повірте, але робимо все, що від нас залежить, - повідомив міністр.

Наразі, попри активні бойові дії, власників та працівників аптек просять не «перечікувати», а виходити на роботу, щоб надати людям доступ до ліків.

За цим посиланням можете знайти аптеки, які працюють в умовах воєнного стану в Україні.

Також у МОЗ нині працює контакт-центр, оператори якого фіксують звернення та передають їх для оперативного вирішення: 0 800 60 20 19.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень