Перелік аптек, які працюють в умовах війни: онлайн-карта

Власників та працівників аптек просять щодня виходити на роботу, аби українці постійно мали доступ до ліків

На сьогодні МОЗ робить усе можливе, аби кожен українець в умовах воєнного стану мав доступ до ліків. Питання забезпечення лікарськими засобами перебуває на особистому контролі команди очільника міністерства охорони здоров’я Віктора Ляшка.

З усіма фармвиробниками та дистриб'юторами на звязку 24/7, логістику відпрацьовуємо у ручному режимі, це не просто, повірте, але робимо все, що від нас залежить, - повідомив міністр.

Наразі, попри активні бойові дії, власників та працівників аптек просять не «перечікувати», а виходити на роботу, щоб надати людям доступ до ліків.

За цим посиланням можете знайти аптеки, які працюють в умовах воєнного стану в Україні.

Також у МОЗ нині працює контакт-центр, оператори якого фіксують звернення та передають їх для оперативного вирішення: 0 800 60 20 19.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень