Ліки в Україні є. Проблема хіба з доставкою, - Ляшко 

Окупанти не дають можливості доправити ліки на частину території. Навіть для важких хворих

Окупанти не пропускають через блок-пости ліки, які життєво необхідні хворим, повідомляє міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. 

Найбільш критичною є доставка препаратів до території, де російська федерація, окупанти, не дозволяють нам проїхати через їхні блокпости. Оскільки вони обстрілюють наші швидкі, обстрілюють наші машини, які транспортують ліки.

 

Ми потребуємо гуманітарного коридору для того, аби доставити інсулін, аби доставити гіпотензивні засоби, препарати для діалізу - це те, без чого люди не можуть прожити", - каже Ляшко.

Наразі всі лікарні, до яких є доступ, забезпечені ліками, а з виробниками та дистриб’юторами ліків вдалося домовитися про стримування цін на медикаменти. Водночас уже тисяча медиків із-за кордону виявили бажання приїхати в Україну, аби надавати допомогу військовим та мирному населенню.

Водночас жодні сигнали, які ми посилаємо медикам, які перебувають на території російської федерації, не доходять і не знаходять підтримки. Вони закрились у своїй оболонці та взагалі не реагують на це.

 

Я вже неодноразово звертався до асоціації професійних медиків, щоб вони підтримали й виконали ту присягу Гіппократа, вийшли й засудили злочини, які відбуваються на території України.

 

Я звертався до міністра охорони здоров'я рф про те, що не можна не реагувати, не можна не дозволяти сьогодні Україні відкривати гуманітарні коридори та довозити життєво важливі ліки для хворих на онкологію, з діабетом, хворим, що потребують діалізу, - зазначив Ляшко.

 

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень