На Водохреще у Коростені чоловік планував отруїти вагітну дружину (ФОТО)

Його спіймали після купівлі препаратів

На Житомирщині чоловік хотів отруїти вагітну дружину. 19 січня правоохоронці затримали 41-річного жителя Коростеня за обґрунтованою підозрою у спробі отруїти дружину.

Задум коростенця вчинити злочин поліцейські викрили під час перевірки інформації, яка надійшла до них. Правоохоронці встановили, що вже понад тиждень чоловік готувався до вбивства.

Вагітну дружину чоловік задумав отруїти медичними препаратами.   

19 січня коростенець приїхав до Житомира і придбав сильнодіючі ліки, вільний продаж яких обмежений. Одразу після цього його затримали спецпризначенці КОРДу. Медикаменти вилучили.

Про затриманого відомо, що він є обвинуваченим у вчиненні грабежу та спричиненні тяжких тілесних. Наразі триває судовий розгляд для визначення йому вироку за вчинене.

Нині чоловік під вартою. Триває досудове розслідування. За скоєне йому загрожує довічне ув’язнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень