Пояснили чому на Рівненщині зросли ціни на деякі медикаменти

Через війну є труднощі з логістикою

На Рівненщині стабілізувалася ситуація в аптечній мережі. Наразі в області працює понад 90% аптек. Ціни на ліки контролюють, повідомили в облдержадміністрації.

- Загалом цінова політика на ліки контрольована. Якщо і підвищена вартість, то передусім це пов’язано із ускладненою логістикою. Адже багато складів України знаходиться у зоні бойових дій. Тому велика подяка компаніям, водії яких в складних умовах доставляють товар в аптеки, незважаючи на блок-пости та перевірки», - зазначив начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь.

Відновлення роботи аптек в умовах воєнного стану було першочерговим завданням Держлікслужба у Рівненській області. Наразі фармацевти працюють над поповненням асортименту та стабілізацією цін на лікарські препарати.

До слова, представники аптек відгукнулися на звернення Рівненської обласної військової адміністрації та надали гуманітарну і фінансову допомогу лікарням та теробороні області.

Довідка

Портал tabletki.ua створив онлайн мапу, що відображує працюючі аптеки та наявність в них інсулінів.

Аптеки: tabletki.ua/uk/pharmacy

 

Наявність інсулінів в аптеках: tabletki.ua/uk/insulin/pharmacy

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень