Відомо, у яких навчальних закладах Рівненщини найбільше щеплених від COVID-19 освітян  

Та де вакцинуються найменше

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Навчальні заклади, в яких 80% працівників не будуть вакциновані проти коронавірусу, повинні працювати дистанційно.

Такі обмеження щодо роботи введуть у разі виходу регіонів із «зеленої» зони карантину, повідомила координаторка вакцинація на Рівненщині Олена Гандзюк:

– Якщо в регіоні буде оголошено «жовтий» рівень небезпеки, то тоді в школі має бути щеплено не менше ніж 80% працівників, аби школа працювала в очному режимі.

 

Якщо менше – школа переходить на дистанційне навчання. Це стосується не лише шкіл, а й інших навчальних закладів, – розповіла Олена Гандзюк.

Нині на Рівненщині загальний відсоток щеплень серед освітян становить 46%. Однак це нерівномірний розподіл.

– У вищих навчальних закладах – це вищий рівень щеплень, а у віддалених селах – нижчий, – зауважила посадовиця.

На сьогодні найкращий рівень вакцинації серед педагогів – у Селецькій школі №1 колишнього Дубровицького району – 97%, в Острозькій академії – 80%, в Острозькій спеціалізованій школі – 75% та у Національному університеті водного господарства – 72% щеплених працівників.

Крім того, у рівненській школі №12 від коронавірусу вакцинувалися 70% працівників, у ЗОШ № 18 та 15 – 60%. Найнижчий рівень вакцинації фіксують на Сарненщині. На сьогодні у деяких селах району – поодинокі випадки щеплення серед вчителів. Низький рівень вакцинації може бути пов’язаний із релігійною складовою.

Загалом у Рівненській області найкраще вакцинуються від коронавірусу  у Рівному, меншу – у Рівненському районі, ще менше у Вараші, Дубні Сарнах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень