До медиків Рівненщини надійшло перше звернення щодо щеплення 12-річної дитини проти COVID-19

Можливість щеплення дитини ще розглядатимуть

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Перший дзвінок щодо можливості щеплення 12-річної дитини з Рівненщини від коронавірусу надійшов до медиків сьогодні, 4 серпня.

Про це повідомила координаторка з вакцинації Рівненщини Олена Гандзюк.

– Нині є один дзвінок щодо щеплення 12-річної дитини. Нині треба вивчати покази до щеплення, а тоді вже комунікувати та приймати рішення з лікарями цієї дитини, – зауважила Олена Гандзюк.

Вона додала, що нині в інструкції вакцини Пфайзер є можливість щеплення підлітків від 16 років. Щеплювати можна й 12-річних. Втім, при зверненнях таку можливість розглядатимуть індивідуально.

До слова, на сьогодні на Рівненщині є достатня кількість вакцин проти коронавірусу. Тому медики закликають щеплюватися якнайшвидше. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень