Після січневого перерахунку пенсія виросла на 50%: хто ці щасливчики?

Надбавку цього разу отримали багато категорій пенсіонерів

Згідно з обіцянками Мінсоцполітики, для окремих категорій пенсіонерів цьогорічні підвищення будуть більш ніж відчутні. Тобто, йдеться не про стандартні 20...100 грн надбавки, а про декілька сотень, а то й тисяч гривень щомісячної доплати.

Кому ж насправді так пощастило?

Найпершими у списку на збільшення пенсій – судді 

Найкраще в Україні живуть пенсіонери, які раніше працювали суддями. Їхня пенсія розраховується за особливими формулами і визначається як 80% від колишньої зарплати.

Відтак, ще на початку минулого року українські пенсіонери-екссудді отримували по 61 тис. грн, а у 2022-му ця сума зросте у півтора раза - до 90-та з лишнім тис. грн.

 

Іншим отримувачам пенсій пощастило набагато менше

На відміну від суддів, звичайні пересічні українці, які мають середню пенсію, отримають близько 300-400 грн доплати. Її розмір варіюється в залежності від того, яку зарплату отримувала особа до виходу на заслужений відпочинок і, відповідно, які суми відраховувалися до ПФУ протягом трудового періоду.

Майже 2 тис. грн до основного розміру пенсії з січня передбачили для сімей, які втратили годувальника у зоні АТО.

Крім того, майже на 4 тис. грн більше відтепер отримуватимуть особи з інвалідністю, отриманою внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Раніше ми повідомляли, скільки насправді наразі отримують більшість українських пенсіонерів. Ця цифра вас, скоріше всього, шокує...

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень