Коли пенсіонеру «не світить» підвищення виплат. Годі й сподіватися

Такі випадки в Україні непоодинокі

У 2020 році уряд вперше запровадив програму доплат пенсіонерам старше 80 років. Тепер вони щомісяця додатково отримують по 500 грн. Втім, таку надбавку до пенсії виплачують далеко не всім.

Нещодавно до редакції газети «Пенсійний кур’єр» звернувся 83-річний чоловік, інвалід війни ІІ групи, який має пенсію 12 тис. грн. Пенсіонер поскаржився, що йому не доплачують ті самі 500 грн.

Виявляється, українці, які отримують пенсії у розмірі понад 10 340 грн, не можуть розраховувати на вікову надбавку.

10 340 грн це розмір середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески. Саме вона враховується для обчислення пенсії.

В ухвалі Кабінету Міністрів чітко прописано, хто має право на цю вікову надбавку. І там, зокрема, є норма, що доплата у розмірі 500 грн встановлюється, якщо розмір пенсії (з усіма надбавками і підвищеннями) не досягає розміру середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, і яка враховується для обчислення пенсії за 2020 рік.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень