Відомо, кому рф планує віддати понівечений Маріуполь - Андрющенко

Кадирівці будуть дограбовувати та залякувати місто

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, розповів, що потроху вимальовується картина того, що окупанти планують зробити з понівеченим та сплюндрованим містом.

- Стає потрохи зрозумілим частини пазлу, що окупанти планують робити з Маріуполем. та хто буде умовним “куратором відновлення”.  Наші джерала з оточення Іващенко повідомляли,про “шефство” від Чечні.

За його словами та з джерел, через те, що Маріуполь виявився занадто недружнім та націоналістичним, рф планує віддати місто кадирівцям - для залякування та придушення спротиву.

- Тепер ми фіксуємо часткове підтвердження. Сьогодні в Маріуполь вперше відбулася робоча зустріч за участю окупаційної адміністрації, депутата ДержДуми РФ Сабліна (куратор окупації Маріуполя з 2014 року), Адамом Делімхановим та Ахмедом Долгаєвим. Які є по суті частиною політичної влади Чечні. Обговорювали плани по «відновлюванню Маріуполя». Кадирівці поводились як господарі, та сам графік зустрічі скоріш нагадував оцінку та інфентарізацію того, що залишилось. Аніж щось, схоже не «плани по відновленню». 

Джерело: телеграм-канал Андрющенка

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень