Скільки «кадирівців» воюють зараз в Україні

Радник Офісу президента Арестович розповів

ФОТО ілюстративне

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович повідомив орієнтовну кількість «кадирівців», які беруть участь у війні проти України.

Наразі йдеться про 25 тисяч військових.

Із них 5 тисяч уже загинули або поранені.

За даними Арестовича військові прибули не тільки з Чечні, але й з інших кавказьких республік. 

За його даними, кадирівців орієнтували на захват Києва, втім після перших втрат їхній бойовий дух занепав. 

- Їх було не менше ніж 10 із половиною тисяч під Києвом; у Бучі, зокрема, це цифра, яку я точно бачив. І приблизно стільки ж було під Маріуполем. Яка частина їх туди з-під Києва приїхала, а яка була окремо — важко сказати. 

 

За планом вони мали захопити Київ. Але тільки я знаю, на мою думку, три випадки, коли накривали кадировські колони артилерією та авіацією, причому там 30-40 машин за раз.

 

Вони й у наземні засідки попадали, і наш спецназ їх дуже похитнув. Настрій у них одразу впав — ще, по суті, не вступаючи з нашими військами до бою, просто від авіації та від артилерії, - сказав Арестович.

Підтвердив Арестович й факт приїзду очільника Чечні Рамзана Кадирова до Маріуполя.

- Потім, за нашими даними, у Кадирова була дуже неприємна розмова з Путіним щодо реальної боєздатності. Потім їх перекинули до Маріуполя. Він особисто приїхав туди, їх надихнув. За цю героїчну вилазку отримав звання генерал-лейтенанта.

 

Потім вони почали знімати кумедні відео, де вони нібито воюють. Де навіть не професійні військові, а звичайні журналісти бачать, що це є постановочні відео. Вони рухаються в третьому-четвертому ешелоні — щоб знятись, щоб щось зобразити. В окремих бойових епізодах, які не дуже напружені, вони беруть участь, - зазначив він.

 

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень