Відомо, коли учні 1-11 класів Рівного повернуться до школи

Цієї новини чекали усі

Школярі Рівного повертаються за парти. Сьогодні о 16 годині відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС, де розглянуть питання щодо відновлення очного навчання у школах міста.

- Рівень захворюваності серед учасників навчального процесу суттєво знизився, тож вже можна відновити проведення уроків у школах, а не дистанційно, повідомив начальник міського управління освіти Богдан Турович.

Наразі збирають останні дані щодо кількості хворих, але попередньо можна сказати, зауважив Богдан Турович, що завтра до школи підуть усі учні Рівного.  До школи можуть не піти лише ті класи, які на ізоляції через виявлених хворих на коронавірус, з якими контактували інші учні та вчителі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень