У Рівному зникли кілометрові черги за ПЛР-тестуваннями. Що сталося?

Немає хворих чи тестів не роблять?

У Рівному й справді зникли черги на ПЛР-тестування. Якщо ще минулого тижня такі черги утворювались під центрами первинної медико-санітарної допомоги у Рівному, то з понеділка - їх не бачили. 

Все через електронні черги, якими нещодавно почали користуватись медики центрів первинної медико-санітарної допомоги.

 

Це дозволило уникнути скупчення пацієнтів у мед закладах та повторного інфікування.

Першими таку електронну чергу розробили у центрі меддопомоги «Ювілейний». повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

 - Так, у Рівному вдалось уникнути живих черг шляхом створення внутрішніх черг у закладах. Спочатку таке запровадили на Ювілейному, поступово таку практику перейняли інші медичні заклади первинки.

 

Тож тепер сімейний лікар, при підозрі на коронавірус, відправляє пацієнта на ПЛР-тестування на певний день і на певну годину, просимо пацієнтів з’являтись на вказану годину.

 

Але люди ще не звикли, бо часом бачимо як до медзакладу приходять на 7:30 люди, а пункт тестування відкривається о 8-й.

 

Тут треба розуміти, що пацієнт повинен приходити на вказаний час, аби не було скупчень у коридорах медзакладів, на вулиці, щоб не мерзли люди. Тоді вдасться уникнути контактів між хворими й здоровими.

До слова, нині в колишніх поліклініках проводять не лише ПЛР, а й експрес-тестування, сказав Віктор Іськів. Також чиновник пояснив, що

хворих відправляють на ПЛР-тест лише на 5 добу від початку хвороби, бо саме тоді можна визначити чи пацієнт інфікувався коронавірусом, чи підхопив звичайну застуду. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень