У Рівному зникли кілометрові черги за ПЛР-тестуваннями. Що сталося?

Немає хворих чи тестів не роблять?

У Рівному й справді зникли черги на ПЛР-тестування. Якщо ще минулого тижня такі черги утворювались під центрами первинної медико-санітарної допомоги у Рівному, то з понеділка - їх не бачили. 

Все через електронні черги, якими нещодавно почали користуватись медики центрів первинної медико-санітарної допомоги.

 

Це дозволило уникнути скупчення пацієнтів у мед закладах та повторного інфікування.

Першими таку електронну чергу розробили у центрі меддопомоги «Ювілейний». повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

 - Так, у Рівному вдалось уникнути живих черг шляхом створення внутрішніх черг у закладах. Спочатку таке запровадили на Ювілейному, поступово таку практику перейняли інші медичні заклади первинки.

 

Тож тепер сімейний лікар, при підозрі на коронавірус, відправляє пацієнта на ПЛР-тестування на певний день і на певну годину, просимо пацієнтів з’являтись на вказану годину.

 

Але люди ще не звикли, бо часом бачимо як до медзакладу приходять на 7:30 люди, а пункт тестування відкривається о 8-й.

 

Тут треба розуміти, що пацієнт повинен приходити на вказаний час, аби не було скупчень у коридорах медзакладів, на вулиці, щоб не мерзли люди. Тоді вдасться уникнути контактів між хворими й здоровими.

До слова, нині в колишніх поліклініках проводять не лише ПЛР, а й експрес-тестування, сказав Віктор Іськів. Також чиновник пояснив, що

хворих відправляють на ПЛР-тест лише на 5 добу від початку хвороби, бо саме тоді можна визначити чи пацієнт інфікувався коронавірусом, чи підхопив звичайну застуду. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень