Сьорбала та чвакала: у Рівному «наїхали» на вчительку історії з школи №15

Суворі реалії дистанційки, коли не все так, як здається

Вчителька однієї зі шкіл Рівного проводила урок історії снідаючи. Про це розповів батько учениці, який став свідком такої картини. 

Друзі, я в шоці!

 

Ото прослухав щойно урок з історії онлайн разом із моєю дочкою. Так звана вчитель проводила його у себе на кухні сьорбаючи чвакаючи й грюкаючи посудом.

 

Ні теми, ні матеріалу лише номера параграфів на домашню роботу. Цілий урок вона снідала жодного речення не сказала. Натомість вигукувала якісь дикі звуки, повторюючи 'Почекайте'.

 

Що робити батькам у цьому випадку? Ото хвалебна школа м. Рівне.

В коментарях під дописом, чоловік написав, що йдеться про вчительку з школи за №15. 

З нашої редакцією зв'язалася завуч школи Ірина Верхова, і передала відповідь вчителя на емоційний допис батька: 

Хочу відповісти панові Цимбалюку.

 

Як легко спаплюжити вчителя, а найгірше, що будуть вірити вам, а не вчителю.

 

Адміністрація школи вже опитала дітей, вони підтвердили, що урок я провела повністю.

 

Урок розпочався о 8.30,коли почала приєднувати дітей( в тому числі й вашу доньку). На уроці були використані різні форми роботи ( самостійна робота з підручником, пояснення вчителя, робота зі схемою та бесіда по ній).

 

Були підведені висновки та виставлені оцінки. Чітко визначене д/з.. А те, що я« дозволяла» інколи зробити ковток чаю, тому що в мене болить горло після ковіду (лікарняний закритий 31.01), то я - людина, а не робот.

 

Соромно повинно бути вам, людині, яка вважає себе психологом.

Зауважимо, що адміністрація школи провела розслідування цієї ситуації, опитали учнів класу та їх батьків. Підключалася до онлайн уроку й класний керівник, яка перевіряла явку дітей на першому уроці. Вона запевняє, що була оголошена й тема уроку і план дій. Діти працювали онлайн, мали завдання на самостійне опрацювання. Крім того, шестеро школярів отримали під час уроку оцінки.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень