Відомо, чи обмежать найбільші банки України зняття готівки з карток у разі загрози

У НАБУ розповіли про дії ПриватБанку, Ощадбанку і monobank

ФОТО з сайту Право на захист, листопад 2017 року

Українці гостро відреагували на повідомлення які ширяться у мережі, щодо можливого обмеження зняття готівки з банківських карток. Таке наче можуть впровадити у разі погіршення безпекової ситуації.

Щоразу повідомлення з’являлися з мережі зі згадкою назв різних банків.

Такі чутки – абсолютний фейк, який не має під собою жодного ґрунту, запевнили у НАБУ (Незалежній асоціації банків України). Про це НАБУ повідомила у своєму Telegram-каналі.

Українців залякували, що нібито банки вже почали випробовувати у тестовому режимі впровадження обмежувальних операцій.

У разі вторгнення агресора буде введено ліміт на зняття коштів. Частину грошових коштів громадян буде взято як допомогу Збройним Силам України для більш ефективної відсічі країні-агресору, - йшлося у фейкових повідомленнях.

У НАБУ заспокоїли громадян та запевнили, що жодного обмеження на зняття грошей із банківських карток не планується. Подібні заяви в мережі, Телеграм каналах та Viber – групах – фейк. Це може бути або провокація, яка спрямована на підрив банківської системи України.

Жодної паніки! Обмежень на зняття грошових коштів зі сторони банків – не планується. Вочевидь, це – провокація або ж звичайне шахрайство. Зберігайте спокій та будьте уважними, - повідомляє НАБУ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень