Відомий український співак опинився на операційному столі

Його госпіталізували зі зйомок шоу «МастерШеф»

Відомий український співак Ivan Navi повідомив в Instagram про те, що днями йому зробили операцію. В лікарню артиста доставити зі знімального майданчика шоу «МастерШеф» - він змагався з зірковими колегами за звання найкращого.

Спочатку співака непокоїв біль у шлунку, однак знеболювальні уколи лікаря на місці не допомагали.

Ось як це все описує сам Ivan Navi:

Зі знімального майданчика на операційний стіл. Такого у мене ще не було. Зараз відходжу від операції, яку зробили в клініці інституту хірургії ім. Шалімова. На зйомках у мене трапився приступ апендициту. Пів дня я думав, що це просто прихопив шлунок, спазм, але знеболюючі, які мені колов лікар на майданчику, не допомагали. Лікар зробив пальпацію живота і сказав, що не виключає апендицит і рекомендує поїхати в лікарню. На той момент я вже майже не міг стояти на ногах.
Хірург після операції сказав, що апендикс міг розірватись в будь-який момент, а операція була набагато складніша, ніж планували. Але зараз вже почуваю себе добре. Буду тепер відновлюватись.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень