Відомий український співак опинився на операційному столі

Його госпіталізували зі зйомок шоу «МастерШеф»

Відомий український співак Ivan Navi повідомив в Instagram про те, що днями йому зробили операцію. В лікарню артиста доставити зі знімального майданчика шоу «МастерШеф» - він змагався з зірковими колегами за звання найкращого.

Спочатку співака непокоїв біль у шлунку, однак знеболювальні уколи лікаря на місці не допомагали.

Ось як це все описує сам Ivan Navi:

Зі знімального майданчика на операційний стіл. Такого у мене ще не було. Зараз відходжу від операції, яку зробили в клініці інституту хірургії ім. Шалімова. На зйомках у мене трапився приступ апендициту. Пів дня я думав, що це просто прихопив шлунок, спазм, але знеболюючі, які мені колов лікар на майданчику, не допомагали. Лікар зробив пальпацію живота і сказав, що не виключає апендицит і рекомендує поїхати в лікарню. На той момент я вже майже не міг стояти на ногах.
Хірург після операції сказав, що апендикс міг розірватись в будь-який момент, а операція була набагато складніша, ніж планували. Але зараз вже почуваю себе добре. Буду тепер відновлюватись.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень