Справжнє диво сталося у Гощанській лікарні: медики провели унікальну операцію (ФОТО)

Жінці вдалося зберегти дітородну функцію

Унікальну гінекологічну операцію вперше провели у Гощанській центральній районній лікарні.

[media=217067]

Днями в Гощанській ЦРЛ проведено першу лапароскопічну гінекологічну операцію. Після обстеження та консультації гінеколога жінці діагностували кістому правого яєчника, ендометріальну кісту лівого яєчника.

Сама пацієнтка мешкає у Корці.

У результаті втручання збережено дітородну функцію, обидва яєчники.

Лапароскопічна операція тривала близько двох годин.

Тож тепер пацієнтка не потребує додаткової гормональної замісної терапії, і вже найближчими днями буде готуватися до виписки зі стаціонару.

Що таке лапароскопія?

Це сучасний метод ендоскопічної хірургії. Операції на внутрішніх органах проводять через невеликі отвори за допомогою лапароскопа та лапароскопічних інструментів. Така процедура дає можливість візуально на моніторі оцінити патологічний процес органів черевної порожнини чи органів малого таза та одразу виконати необхідний об’єм оперативного втручання.

У гінекології лапароскопія застосовується досить часто, як з метою діагностики, так і з лікувальною метою. За допомогою лапароскопії можна проводити майже всі маніпуляції в органах малого таза, які раніше робили відкритим доступом.

Джерело та фото: rayon_ka

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень