Чоловік 50 років прожив з монетою в носі

Труднощі з диханням лікарі довгі роки списували на викривлену носову перегородку

Лікарі видалили з носа пацієнта монету, яка пробула там пів століття. Труднощі з диханням лікарі довгі роки списували на викривлену носову перегородку і тільки КТ допомогло встановити істину.

У Москві лікарі півтори години видаляли з носа пацієнта монету, яка пробула там більш як 50 років. Про це 23 листопада повідомив департамент охорони здоров'я міста на своєму офіційному сайті.

Зазначається, що 59-річний пацієнт звернувся до лікаря-оториноларинголога зі скаргами на повну відсутність носового дихання у правій половині носа протягом декількох місяців.

Комп'ютерна томограма показала, що в носовому ходу з правого боку перебуває чужорідне тіло кам'янистої щільності, а в задніх відділах, ближче до носоглотки, є предмет округлої форми. Також було виявлено викривлення носової перегородки.

 

Тільки після КТ чоловік згадав, що граючись приблизно в 6-річному віці, засунув в ніс копійчану монету. Батькам він побоявся розповісти про інцидент, а пізніше забув про нього.

За словами лікаря, за довгі роки навколо монети в носі сформувався конгломерат кам'янистій щільності - риноліт. А труднощі при диханні, які відчував чоловік, списували на викривлену носову перегородку.

Під час ендоскопічної операції пацієнтові виконали корекцію носової перегородки, видаливши викривлену частину хряща, і витягли чужорідне тіло з порожнини носа.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень