Чоловік 50 років прожив з монетою в носі

Труднощі з диханням лікарі довгі роки списували на викривлену носову перегородку

Лікарі видалили з носа пацієнта монету, яка пробула там пів століття. Труднощі з диханням лікарі довгі роки списували на викривлену носову перегородку і тільки КТ допомогло встановити істину.

У Москві лікарі півтори години видаляли з носа пацієнта монету, яка пробула там більш як 50 років. Про це 23 листопада повідомив департамент охорони здоров'я міста на своєму офіційному сайті.

Зазначається, що 59-річний пацієнт звернувся до лікаря-оториноларинголога зі скаргами на повну відсутність носового дихання у правій половині носа протягом декількох місяців.

Комп'ютерна томограма показала, що в носовому ходу з правого боку перебуває чужорідне тіло кам'янистої щільності, а в задніх відділах, ближче до носоглотки, є предмет округлої форми. Також було виявлено викривлення носової перегородки.

 

Тільки після КТ чоловік згадав, що граючись приблизно в 6-річному віці, засунув в ніс копійчану монету. Батькам він побоявся розповісти про інцидент, а пізніше забув про нього.

За словами лікаря, за довгі роки навколо монети в носі сформувався конгломерат кам'янистій щільності - риноліт. А труднощі при диханні, які відчував чоловік, списували на викривлену носову перегородку.

Під час ендоскопічної операції пацієнтові виконали корекцію носової перегородки, видаливши викривлену частину хряща, і витягли чужорідне тіло з порожнини носа.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень