Відома група крові з найменшим ризиком інсультів та інфаркту

Ця група не маж білків які викликають ущільнення судин та провокують появу тромбів

Звісно, це зовсім не означає, що люди з такою групою зовсім не мають проблем з серцево-судинною системою, втім ризики у них справді менші.

Люди з А (II), В (III) та АВ (IV) групами крові частіше від людей з групою 0 (I), страждають на серцеві напади та серцеву недостатність, - дійшли висновків фахівці Американської кардіологічної асоціації.

Від так у зоні підвищеного ризику власники II, III, та IV  груп. Натомість люди з I групою можуть менше перейматися через хвороби серця, але у жодному разі це може бути підставою скасувати запланований візит до лікаря.

Наприклад власники II та III групи крові мають на 8% більше ризиків серцевого нападу, ніж люди з 1 групою, а також на 10% більше ризиків серцевого нападу.

- Людей з А (II) або В (III) групами крові на 51% більш схильні до розвитку тромбозу судин і на 47% більше мають шансів на розвиток легеневої емболії, — кажуть в асоціації.

Люди з I групою крові менше страждають через проблеми з серцем, які пов’язані переважно з запаленням. У першої групи немає білків які провокують ущільнення судин та артерій, а саме це призводить до утворення тромбів та серцевих захворювань.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень